Vstup do programu

Zabudli ste heslo?

Vážení pestovatelia,

spoločnosť Bayer aj v tomto roku ponúka členom programu BayProfit zaujímavé možnosti pre dosiahnutie významných úspor v nákladoch vynaložených na ochranu poľných plodín i špeciálnych kultúr. Konkrétnu hodnotu bonusových bodov priradených k jednotlivým produktom nájdete v aktuálnej tabuľke bonusových bodov dostupnej prostredníctvom Vašich prihlasovacích údajov. V tomto roku k našim prípravkom pribudli aj novinky Husar® Star a Incelo®. BayProfit tak pokrýva kompletné portfólio produktov spoločnosti Bayer.

Ďalšiu redukciu investícií do chemickej ochrany rastlín umožňuje pestovateľom nákup cenovo zvýhodnených setov prípravkov Decis®+ Kestrel®, Lamardo® + Difend®, Husar®Star + Hutton®, Sekator®+ Hutton®, Tilmor®+ Propulse®, ako aj možnosť nákupu vybraných produktov v rámci zľavnených XL objednávok.

Podrobné informácie o jednotlivých prípravkoch a všetkých možnostiach výhodnej spolupráce so spoločnosťou Bayer získate u našich regionálnych zástupcov Crop Science.

Formulár :  Poverenie iného člena v programe BayProfit na stiahnutie

Formulár :  Poverenie na zastupovanie v programe BayProfit na stiahnutie

Rešpektujeme vaše súkromie
BayProfit SK potrebuje Váš súhlas k využitiu jednotlivých dát, aby Vám okrem iného, mohol ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na tlačidlo Prijať všetko.
Prijať všetko
Súhlas môžete odmietnuť tu.