Vážení pestovatelia

spoločnosť Bayer aj v tomto roku ponúka členom programu BayProfit zaujímavé možnosti pre dosiahnutie významných úspor v nákladoch vynaložených na ochranu poľných plodín i špeciálnych kultúr. Konkrétnu hodnotu bonusových bodov priradených k jednotlivým produktom nájdete v aktuálnej tabuľke bonusových bodov dostupnej prostredníctvom Vašich prihlasovacích údajov. Dobrou správou je, že do programu boli opätovne zaradené aj kukuričné herbicídy Adengo® SC, Capreno®, Laudis® OD a MaisTer® power. BayProfit tak pokrýva kompletné portfólio produktov spoločnosti Bayer.

Pre obdobie roku 2019, počnúc dňom 1. 5. 2019, sa do programu zaraďujú aj nasledujúce produkty: Osivá repky olejnej značky DEKALB®, zakúpené koncovými odberateľmi spoločnosti MONSANTO SLOVAKIA, s.r.o. v uvedenom období.

Ďalšiu redukciu investícií do chemickej ochrany rastlín umožňuje pestovateľom nákup cenovo zvýhodnený setov prípravkov Proteus®+ Biscaya® , Tilmor®+ Propulse®, Boogie® Xpro + Prosaro®, Sekator® + Hutton®, Husar® + Hutton® , Husar® Active + Hutton® a Lamardor® + Difend®, ako aj možnosť nákupu vybraných produktov v rámci zľavnených XL objednávok.

Podrobné informácie o jednotlivých prípravkoch a všetkých možnostiach výhodnej spolupráce so spoločnosťou Bayer získate u našich regionálnych zástupcov Crop Science.

Formulár :  Poverenie iného člena v programe BayProfit na stiahnutie

Formulár :  Poverenie na zastupovanie v programe BayProfit na stiahnutie

Vstup do programu

Zabudli ste heslo?